
Voor handbal, plezier, fanatisme en gezelligheid van jong tot oud ben je bij ons aan het juiste adres. De handbalsport staat voorop, maar daarnaast organiseren we jaarlijks leuke activiteiten voor jong en oud, zoals het Sinterklaasfeest, jeugdkamp, nieuwjaarsborrel, jaarlijkse BBQ en het G-team toernooi.
Al sinds 1954 zijn we in Haarlem gevestigd en vandaag de dag de enig overgebleven handbalvereniging in Haarlem. Kijk vooral rond op onze website voor meer informatie over trainingstijden, nieuws en mocht je lid willen worden of mee trainen dan kan dat natuurlijk. Neem contact op met ons op via de contactpagina.
De Blinkert heeft teams in alle categorieën, van senioren en jeugd tot recreanten. De eerste seniorenteams handballen in de landelijke en regionale klassen, de jeugdteams spelen op verschillende niveaus in District Noord-West van het Nederlands Handbal Verbond (NHV).
Waarom is De Blinkert een sportvereniging en geen handbalvereniging?
De Blinkert is een sportvereniging omdat het sporten van meerdere overkoepelende sportorganisaties herbergde. Bij de oprichting speelde De Blinkert naast handbal ook volleybal. Kort na de oprichting heeft deze tak van sport zich echter afgescheiden in een aparte vereniging. De volleybal-bal is echter nog steeds centraal te zien in het clublogo.
Vanaf 1989 speelde De Blinkert Goalball. Oorspronkelijk viel deze handbalachtige sport voor visueel gehandicapten onder de NebasNSG sportkoepel, inmiddels omgedoopt tot Gehandicaptensport Nederland. Helaas heeft De Blinkert in december 2006 moeten besluiten het laatste Goalballteam uit de competitie terug te trekken. De SV in de naam van De Blinkert is echter blijven bestaan.

Volg ons op Facebook!

Volg ons op Instagram!

Volg ons op Linkedin!
De Blinkert doet mee aan verschillende affiliatieprogramma’s, zoals de Club is Koning actie van Vomar. Hiermee sponsor je De Blinkert gratis!
Nu is de Club is Koning Verdubbelaar terug! Dit najaar maakt De Blinkert weer kans om de clubkas éxtra te spekken. Spaar gratis clubmunten bij je boodschappen en stem in de Vomar-app op jouw favoriete club. Zo help je het gespaarde Club is Koning-jaarbedrag te verdubbelen! Elke stem telt!

Zo werkt het:
Spek heel eenvoudig én geheel kosteloos de clubkas van De Blinkert door boodschappen te doen bij Vomar: dit kan heel eenvoudig met Club-is-Koning. Meld je aan via onderstaande stappen en spaar mee!
Kortom: het is in een mum van tijd geregeld en het kost jou niets extra’s!

Kijk voor meer informatie over clubsparen op www.vomar.nl/cik
De aanmeldingen stromen al binnen maar opgeven kan nog steeds! Er zijn nog enkele plekken beschikbaar!
Met dit prachtige lenteweer, hebben wij al onwijs zin in de zomer en handbalkamp gekregen en jullie vast nog veel meer dan wij!
Wel zouden wij van de leiding graag zo snel mogelijk willen weten wie er meegaan, zodat we de teams kunnen maken en de laatste voorbereidingen kunnen treffen.
Als je nog niet bent aangemeld, doe dit dan uiterlijk zondag 31 mei via deze link en dan zien wij je hopelijk binnenkort met de rest van je team!
Het Blinkert Jeugdkamp is voor alle jeugdteams A t/m F en uiteraard worden de activiteiten voor alle leeftijdscategorieën superleuk en interessant gemaakt. Al sinds 1957 organiseert De Blinkert deze jeugdkampen vrijwel ieder jaar. Met bijna 70 jaar ervaring kan iedereen er wel vanuit gaan dat het Jeugdkamp een onvergetelijk weekend wordt.

De laatste wedstrijden van het seizoen 2024/2025 komen er nu aan. Traditioneel sluiten we het seizoen af met een gezellige barbecue op zondag 22 juni vanaf 17:00.

BETALEN = OPGEVEN!
Betalen kan door de QR-code te scannen, op de flyer te klikken of via deze betaallink.
Via de diverse app-groepen en de Nieuwsbrief-special is de livegang van de Sportclub Vrijwilligers Management website en app gecommuniceerd!
Lees hier de instructies voor installatie terug!